2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba MŠ Šámalova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování novostavby mateřské školy na ulici Šámalova, Brno – Židenice a úpravě přilehlého okolí (spočívající zejména v sadových úpravách, oplocení, zpevněných ploch). Zadavatel současně upozorňuje, že součástí předmětu plnění této veřejné zakázky není stavební objekt SO 11 DEMOLICE. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výstavba MŠ Šámalova
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001