See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pracowni łączenia metali Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia pracowni łączenia metali Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży. Zamówienie podzielone jest na 4 części zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć na adres: Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży, ul. Stefana Wyszyńskiego 2, 64-800 Chodzież. Szczegółowy opis zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 300477-2025
Interne Kennung: DB.261.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42662100 Elektroschweißvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44315100 Schweißzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Spawarka MIG/MAG do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium + osprzęt + szkolenie + serwis, Spawarka MIG/MAG do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium z funkcją spawania ruchem rewersyjnym drutu + osprzęt + szkolenie + serwis Spawarka TIG AC/DC do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium + osprzęt + szkolenie + serwis
Beschreibung: Część I: Spawarka MIG/MAG do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium + osprzęt + szkolenie + serwis - 2 sztuki Spawarka MIG/MAG do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium z funkcją spawania ruchem rewersyjnym drutu + osprzęt + szkolenie + serwis - 1 sztuka Spawarka TIG AC/DC do stali niskostopowych, wysokostopowych oraz aluminium + osprzęt + szkolenie + serwis - 2 sztuki
Interne Kennung: DB.261.6.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Część:II Stanowisko do spawania za pomocą robota współpracującego+ osprzęt + szkolenie + serwis
Beschreibung: Część II: Stanowisko do spawania za pomocą robota współpracującego+ osprzęt + szkolenie + serwis - 1 sztuka
Interne Kennung: DB.261.6.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Stanowisko do spawania wirtualnego jako jedna z innowacyjnych metod spawania + osprzęt + szkolenie + serwis
Beschreibung: Część III: Stanowisko do spawania wirtualnego jako jedna z innowacyjnych metod spawania + osprzęt + szkolenie + serwis - 1 sztuka
Interne Kennung: DB.261.6.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Stół spawalniczy + osprzęt + szkolenie + serwis
Beschreibung: Część IV: Stół spawalniczy + osprzęt + szkolenie + serwis - 7 sztuk
Interne Kennung: DB.261.6.2025/4