2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontynuacja subskrypcji usług hostowanych i pakietu biurowego dla jednostek edukacyjnych Miasta Łodzi
Beschreibung: (Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest odnowienie obecnie posiadanych licencji produktu Microsoft Office 365 na okres 4 lat liczonych, nie wcześniej niż od 23.11.2025 r., wraz ze świadczeniem następujących usług dla pracowników jednostek edukacyjnych Miasta Łodzi: a) Świadczenie usług poprzez udostępnienie licencji jako subskrypcji, na oprogramowanie standardowe i standardowe usługi hostowane, które umożliwią korzystanie z wersji on-line i off-line aplikacji biurowych oraz poczty elektronicznej, na warunkach opisanych w Umowie i Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla 8 000 uprawnionych użytkowników. b) Świadczenie usług wsparcia technicznego dla dostarczanych usług 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Istotnych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ). Termin wykonania zamówienia: Zamówienie należy zrealizować w terminie 4 lat od dnia zawarcia umowy nie wcześniej niż 23.11.2025 r. 40. INFORMACJE KOŃCOWE 40.1 Zamawiający nie przewiduje: 40.1.1. zawarcia umowy ramowej; 40.1.2. składania ofert wariantowych i częściowych; 40.1.3. rozliczania w walutach obcych; 40.1.4. aukcji elektronicznej; 40.1.5. zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 40.1.6. możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp 40.1.7. wymogu lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych· lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty; 40.1.8. Odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 40.2 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia liczby uprawnionych użytkowników. Dodatkowa liczba uprawnionych użytkowników, zlecana w ramach prawa opcji, nie może przekroczyć 3 000 ponad maksymalną liczbę 8 000 uprawnionych użytkowników. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie każdorazowo oświadczenia woli przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić wyłącznie w okresie trwania Umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w trakcie obowiązywania Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, zamówienie opcjonalne zostanie zrealizowane na takich samych warunkach co zamówienie podstawowe. Jako podstawę rozliczania realizacji przedmiotu zamówienia w ramach opcji przyjmuje się cenę jednostkową za udostępnienie subskrypcji oprogramowania standardowego i standardowej usługi hostowanej, podane przez Wykonawcę w załączonym do oferty formularzu cenowym. W przypadku odmowy wykonania przez Wykonawcę prawa opcji Zamawiający naliczy karę zgodnie z § 10 ust. 6 Istotnych Postanowień Umowy 40.3 Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 40.4 Zakres i warunki zmian zawartej umowy - kwestie odnoszące się do umowy są uregulowane w Istotnych postanowieniach umowy - Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: DOM-WZP-II.271.105.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ 4.1 Przedmiotem zamówienia jest odnowienie obecnie posiadanych licencji produktu Microsoft Office 365 na okres 4 lat liczonych, nie wcześniej niż od 23.11.2025 r., wraz ze świadczeniem następujących usług dla pracowników jednostek edukacyjnych Miasta Łodzi: a) Świadczenie usług poprzez udostępnienie licencji jako subskrypcji, na oprogramowanie standardowe i standardowe usługi hostowane, które umożliwią korzystanie z wersji on-line i off-line aplikacji biurowych oraz poczty elektronicznej, na warunkach opisanych w Umowie i Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla 8 000 uprawnionych użytkowników. b) Świadczenie usług wsparcia technicznego dla dostarczanych usług 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Istotnych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: [Numeracja zgodna z SWZ] 40.2 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia liczby uprawnionych użytkowników. Dodatkowa liczba uprawnionych użytkowników, zlecana w ramach prawa opcji, nie może przekroczyć 3 000 ponad maksymalną liczbę 8 000 uprawnionych użytkowników. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie każdorazowo oświadczenia woli przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić wyłącznie w okresie trwania Umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w trakcie obowiązywania Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, zamówienie opcjonalne zostanie zrealizowane na takich samych warunkach co zamówienie podstawowe. Jako podstawę rozliczania realizacji przedmiotu zamówienia w ramach opcji przyjmuje się cenę jednostkową za udostępnienie subskrypcji oprogramowania standardowego i standardowej usługi hostowanej, podane przez Wykonawcę w załączonym do oferty formularzu cenowym. W przypadku odmowy wykonania przez Wykonawcę prawa opcji Zamawiający naliczy karę zgodnie z § 10 ust. 6 Istotnych Postanowień Umowy