2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro nezávislý výpočet dávky, dozimetrickou verifikaci plánu a transmisní dozimetrii v radioterapii [2026]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro nezávislý výpočet dávky, dozimetrickou verifikaci plánu a transmisní dozimetrii v radioterapii dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 3 zadávací dokumentace. K době trvání veřejné zakázky (GR-Lot-PlannedDuration): Příloha č. 3a ZD (Vzor kupní smlouvy) 3.1. Prodávající se zavazuje dodat systém a splnit svoje ostatní závazky dle čl. 2.1. smlouvy do 180 dnů od dne nabytí účinnosti smlouvy. Prodávající je povinen dodat informace, doklady a dokumenty potřebné k převzetí a užívání zařízení včetně výrobního čísla (UDI) zařízení dle čl. 2.1 smlouvy s alespoň 10denním předstihem. 6.2. Prodávající poskytuje na systému záruku v délce 24 měsíců. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou není systém provozuschopný z důvodu vad, na něž se vztahuje záruka. Záruční doba počíná běžet dnem převzetí systému kupujícím. 2.2. Prodávající se v záruční době a po dobu 3 let od skončení záruční doby zavazuje k provádění a poskytování následujících služeb (dále jen „služby“): o provádění bezpečnostně technických kontrol systému, o provádění elektrických revizí (hardwarových částí) systému, o provádění preventivní údržby systému, o provádění upgradu a updatu softwaru systému, o poskytování konzultačních služeb k systému. Po dobu 3 let od skončení záruční doby je součástí služeb rovněž: o odstraňování vad systému, které je v záruční době kryto odpovědností za vady a zárukou za jakost dle čl. 6 smlouvy.
Interne Kennung: MOU 563 376
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 17.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky pro případ, kdy bude s (vybraným) dodavatelem veřejné zakázky předčasně ukončena smlouva z důvodů vymezených ve smlouvě (viz vzor smluv dle příloh č. 3 zadávací dokumentace smlouvy). 17.2. Nastane-li případ popsaný v předchozí větě, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu k veřejné zakázce (v rozsahu dosud neprovedené části veřejné zakázky) s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení (zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek). Zadavatel u dotčeného účastníka zadávacího řízení provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení. 17.3. Postup dle předchozího odstavce se použije obdobně pro další účastníky zadávacího řízení v pořadí dle hodnocení nabídek, pokud takovýto další účastník zadávacího řízení nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud jsou naplněny důvody pro jeho vyloučení ze zadávacího řízení, pokud již neexistuje, pokud odmítne smlouvu uzavřít nebo jestliže neposkytne součinnost k jejímu uzavření.