2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie w sprzęt AGD i RTV lokali znajdujących się przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu AGD i RTV do lokali znajdujących się w Łodzi przy ul. Ogrodowej 24. Przez określenie „Sprzęt AGD i RTV” rozumie się sprzęt w postaci: lodówek, płyt indukcyjnych, zmywarek, piekarników, okapów, pralek oraz telewizorów, dostarczany przez Wykonawcę na teren nieruchomości przy ul. Ogrodowej 24. Zamówienie realizowane będzie z podziałem na zadania: 1)w ramach zamówienia podstawowego zaplanowano dostawę sprzętu AGD wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem oraz wywozem powstałych opakowań; 2)w ramach prawa opcji zaplanowano dostawę sprzętu RTV wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem oraz wywozem powstałych opakowań. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 513281-2025
Interne Kennung: BZZ.261.29.2025.KA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39711360 Öfen, 39711420 Kochfelder, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Prawem opcji objęte jest zadanie obejmujące dostawę sprzętu RTV wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem oraz wywozem powstałych opakowań. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w szczególności w przypadku uzyskania dodatkowych środków finansowych. 2. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w zakresie realizacji dostawy sprzętu RTV wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem oraz wywozem powstałych opakowań jest złożenie oświadczenia woli przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa, nie później niż 10 tygodni po podpisaniu umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować dostawę w ramach prawa opcji najpóźniej w terminie zakończenia realizacji Umowy, o którym mowa w § 4 ust. 1 umowy. W przypadku, gdyby oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji nie zostało złożone przez Zamawiającego w terminie 10 tygodni od zawarcia umowy, skorzystanie z prawa opcji i przyjęcie dostawy w zakresie sprzętu RTV do realizacji po tym terminie, wymaga zgody Wykonawcy wyrażonej w formie pisemnej. 3. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji prawa opcji zawarte są w Załączniku nr 8 do SWZ – Projekcie umowy.