2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/>PU/2026/MT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SW