2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herlancering van Hosting van verschillende platformen binnen het Regionaal Data Ecosysteem Leiedal
Beschreibung: De voorbije paar jaren zijn we in de regio Zuidwest-Vlaanderen snel geëvolueerd naar digitaal en data gedreven denken en werken. Dit heeft ervoor gezorgd dat er grotere en nieuwe noden zijn ontstaan. Deze digitale- en datanoden hebben een robuuste, performante en veilige hosting omgeving nodig. Deze omgeving dient schaalbaar te zijn naar de wensen van het moment (het gebruik opvangen) en maximaal beschermd tegen cyberdreigingen. Daarnaast wensen we te werken met een bedrijf dat voldoet aan de hoogst mogelijke hosting standaarden. Leiedal wenst daarom de procedure op te starten voor het selecteren van een technische partner die de hosting van deze omgeving op zich neemt. Het betreft de noden voor het DRK-platform (gemeentelijke websites en projectsites), het GIS-platform, het Datamanagement-platform en een portefolio van domeinnamen.
Interne Kennung: PROJ0106 - Hosting
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48825000 Webserver, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROJ0106 - Hosting - 1
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1