597844-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie na warunkach w asortymencie i ilościach określonych w ust. 3.3 SWZ z podziałem na 88 Pakietów – części
Interne KennungDZ-751-78/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłościa leczenia pacjentów. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33651520 Immunglobuline, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 24322220 Ethanol, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33615100 Insulin, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33692800 Dialyselösungen
5. Los
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 1
BeschreibungProdukty farmaceutyczne
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 2
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 3
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 4
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 5
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 6
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 7
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 8
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 9
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 10
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 11
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 12
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 13
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 14
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 15
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 16
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 17
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 18
LosLOT-0040
TitelPakiet nr 19
LosLOT-0041
TitelPakiet nr 20
BeschreibungRóżne urządzenia i produkty medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 21
LosLOT-0043
TitelPakiet nr 22
LosLOT-0044
TitelPakiet nr 23
LosLOT-0045
TitelPakiet nr 24
LosLOT-0046
TitelPakiet nr 25
LosLOT-0047
TitelPakiet nr 26
BeschreibungImmunoglobuliny
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
LosLOT-0048
TitelPakiet nr 27
LosLOT-0049
TitelPakiet nr 28
LosLOT-0050
TitelPakiet nr 29
LosLOT-0051
TitelPakiet nr 30
LosLOT-0052
TitelPakiet nr 31
LosLOT-0053
TitelPakiet nr 32
LosLOT-0054
TitelPakiet nr 33
BeschreibungŚrodki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0055
TitelPakiet nr 34
BeschreibungEtanol (Wyrób medyczny)
Haupteinstufung (cpv): 24322220 Ethanol
LosLOT-0056
TitelPakiet nr 35
LosLOT-0057
TitelPakiet nr 36
LosLOT-0058
TitelPakiet nr 37
LosLOT-0059
TitelPakiet nr 38
LosLOT-0060
TitelPakiet nr 39
LosLOT-0061
TitelPakiet nr 40
LosLOT-0062
TitelPakiet nr 41
LosLOT-0063
TitelPakiet nr 42
LosLOT-0064
TitelPakiet nr 43
LosLOT-0065
TitelPakiet nr 44
LosLOT-0066
TitelPakiet nr 45
LosLOT-0067
TitelPakiet nr 46
LosLOT-0068
TitelPakiet nr 47
LosLOT-0069
TitelPakiet nr 48
LosLOT-0070
TitelPakiet nr 49
LosLOT-0071
TitelPakiet nr 50
LosLOT-0072
TitelPakiet nr 51
LosLOT-0073
TitelPakiet nr 52
BeschreibungPłyny dożylne /żywienie pozajelitowe/dojelitowe
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0075
TitelPakiet nr 53
LosLOT-0076
TitelPakiet nr 54
LosLOT-0077
TitelPakiet nr 55
LosLOT-0078
TitelPakiet nr 56
LosLOT-0079
TitelPakiet nr 57
LosLOT-0080
TitelPakiet nr 58
LosLOT-0081
TitelPakiet nr 59
LosLOT-0082
TitelPakiet nr 60
LosLOT-0083
TitelPakiet nr 61
LosLOT-0084
TitelPakiet nr 62
LosLOT-0085
TitelPakiet nr 63
LosLOT-0086
TitelPakiet nr 64
LosLOT-0087
TitelPakiet nr 65
LosLOT-0088
TitelPakiet nr 66
LosLOT-0089
TitelPakiet nr 67
BeschreibungInsuliny
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
LosLOT-0090
TitelPakiet nr 68
LosLOT-0091
TitelPakiet nr 69
LosLOT-0092
TitelPakiet nr 70
BeschreibungOdczynniki kontrastowe
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
LosLOT-0093
TitelPakiet nr 71
LosLOT-0094
TitelPakiet nr 72
BeschreibungRoztwory do dializ
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
LosLOT-0095
TitelPakiet nr 73
LosLOT-0096
TitelPakiet nr 74
BeschreibungRóżne urządzenia i produkty medyczne (surowce farmaceutyczne)
LosLOT-0097
TitelPakiet nr 75
BeschreibungŚrodki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0098
TitelPakiet nr 76
LosLOT-0099
TitelPakiet nr 77
LosLOT-0100
TitelPakiet nr 78
LosLOT-0101
TitelPakiet nr 79
LosLOT-0102
TitelPakiet nr 80
LosLOT-0103
TitelPakiet nr 81
LosLOT-0104
TitelPakiet nr 82
LosLOT-0105
TitelPakiet nr 83
LosLOT-0106
TitelPakiet nr 84
LosLOT-0107
TitelPakiet nr 85
LosLOT-0108
TitelPakiet nr 86
LosLOT-0109
TitelPakiet nr 87
LosLOT-0110
TitelPakiet nr 88