597856-2026 - Ergebnis
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Vahendusplatvorm jäätmejaamades korduskasutuse edendamiseks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vahendusplatvorm jäätmejaamades korduskasutuse edendamiseks
Beschreibung: Projekti raames arendatakse veebipõhine digiplatvorm, mis võimaldab suunata korduskasutusse jäätmejaamadesse toodud kasutuskõlblikke esemeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308114-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000