See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie (12 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OCZ/04651/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obszar 1M - Częstochowa Centrum, Częstochowa Płd-Wschód
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy - Załącznik nr 12 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Obszar 2M - Częstochowa Północ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Obszar 1W - Myszków, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Obszar 2W - Irządze, Kroczyce, Morsko, Szczekociny, Włodowice, Moskorzew, Radków, Secemin, Włoszczowa
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Obszar 3W- Kruszyna, Kłomnice, Mstów, Mykanów, Rędziny
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Obszar 4W- Blachownia, Konopiska, Kamienica Polska, Poczesna, Starcza
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Obszar 5W - Janów, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Olsztyn, Lelów, Koniecpol
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Obszar 6W - Radomsko, Gidle, Kobiele Wielkie, Wielgomłyny, Żytno, Ładzice
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Obszar 1Z - Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Kalety
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Obszar 2Z- Olesno, Dobrodzień, Gorzów Śląski, Praszka, Radłów, Rudniki, Ozimek, Kluczbork, Byczyna, Lasowice Wielkie
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Obszar 3Z - Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedzno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń, Wręczyca Wielka, Pątnów
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Obszar 4Z- Pajęczno, Działoszyn, Nowa Brzeźnica, Strzelce Wielkie
Interne Kennung: Zadanie nr 12