597858-2026 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Dostawa mleka i wyrobów mleczarskich realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mleka i wyrobów mleczarskich realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa mleka i wyrobów mleczarskich realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Interne Kennung59/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.