See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi prania bielizny szpitalnej oraz wynajem bielizny i odzieży operacyjnej wraz z transportem, wdrożeniem systemu RFID UHF oraz dzierżawą szaf vendingowych do dystrybucji odzieży
Beschreibung: 1. Kompleksowe usługi prania bielizny szpitalnej oraz wynajem bielizny i odzieży operacyjnej wraz z transportem, wdrożeniem systemu RFID UHF oraz dzierżawą szaf vendingowych do dystrybucji odzieży. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty 2) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3) załącznik nr 3 – opis przedmiotu zmówienia 4) załącznik nr 4 – projekt umowy,
Vorherige Bekanntmachung: 477654-2026
Interne Kennung: 18/PN/2026/WJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98312000 Textilreinigung, 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1
Beschreibung: Szczegoółowy opis przedmiotu zamo wienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty 2) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3) załącznik nr 3 – opis przedmiotu zmówienia 4) załącznik nr 4 – projekt umowy.
Interne Kennung: Zadanie numer 1