2. Verfahren
Verfahren
Titel: DSUP – instalace elektrické požární signalizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace elektrické požární signalizace (dále také EPS) v objektu Domova pro seniory U Pramene, Rakovnická 2502, Louny (dále také Domov pro seniory). Součástí plnění je kompletní dodávka, montáž, konfigurace, oživení, uvedení systému do provozu a předání plně funkčního díla včetně jeho napojení na centrální dohledový systém.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001