See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Optinio koherentinio interferometrijos (OKT) - biometrijos prietaiso pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija dinaminės pirkimo sistemos pagrindu planuoja pirkti optinį koherentinį interferometrijos (OKT) - biometrijos prietaisą
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0