2. Verfahren
Verfahren
Titel: HWBP Dijkverbetering Ternaard-Peazens-Moddergat (TPM)
Beschreibung: Wetterskip Fryslân kondigt de aanbesteding aan voor het project "dijkverbetering Ternaard – Peazens-Moddergat (TPM)". Het project dijkversterking "dijkverbetering TPM" is onderdeel van het Hoogwaterbeschermingsprogramma. De aanbesteding betreft een Europese aanbesteding volgens de concurrentie gerichte dialoog. De aanbesteding heeft als doel het sluiten van één Overeenkomst met één onderneming of combinatie van ondernemingen voor de Opdracht: Dijkverbetering TPM. Dit betreft het ontwerpen en uitvoeren van de Dijkverbetering TPM van de primaire waterkering - dijkring 6.4 van de Waddenzeedijk - tussen kilometer 42.90 tot en met kilometer 54.40. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving heeft aangeboden op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding. Aanbesteder heeft als doel de meest geschikte Opdrachtnemer te contracteren die op basis van projectspecifieke competenties, expertises, materieel en onderscheidend vermogen de Opdracht (het ontwerpen en uitvoeren van de dijkverbetering TPM) doorloopt en de risico’s zo goed als mogelijk voorkomt en beheerst. Dit met als doel het Werk tijdig, binnen budget, veilig, met zo min mogelijk omgevingshinder en met de uitgevraagde en aangeboden kwaliteit, te realiseren. Het resultaat van het project is dat na het uitvoeren van de dijkverbetering van de primaire waterkering tussen Ternaard en Peazens-Moddergat over kilometer 42,90 t/m kilometer 54,40 conform de contractuele voorwaarden, dit dijktraject voldoet aan de vereiste omgevingswaarde voor waterveiligheid uit het Besluit kwaliteit leefomgeving.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: We terskip Fryslân (WF) kondigt hierbij de voorgenomen aanbesteding aan voor het project "dijkverbetering Ternaard – Peazens-Moddergat (TPM)". Het project "dijkverbetering TPM" is onderdeel van het Hoogwaterbeschermingsprogramma. Het project Dijkverbetering TPM betreft de verbetering van de primaire kering over een lengte van 11,5 km tussen Ternaard en Peazens Moddergat en maakt deel uit van het normtraject 6-4. Het beschermt Fryslân tegen hoogwater van de Waddenzee. Het traject van circa 11,5 km start tussen Holwerd en Ternaard (km 42,90 van de Waddenzeedijk) en eindigt aan de oostkant van het dorp Peazens-Moddergat (bij km 54,40). Het projectgebied ligt in de gemeente Noardeast Fryslân in de provincie Fryslân. Doel van deze Aanbesteding is de verwerving van een voor het project en voor de Aanbesteder (We terskip Fryslan) meest geschikte partner voor een geïntegreerd contract met een ontwerp- en uitvoeringsdeel op basis van de UAV-gc 2025. De aanbesteding betreft een Europese aanbesteding volgens de concurrentiegerichte dialoog Op deze aanbesteding is het ARW2016 hoofdstuk 4 van toepassing
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45247230 Bau von Deichen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor het afnemen van aanvulende diensten, werken of leveringen bij de contractant, zoals hier beschreven (Nederlands): Voor de start van de feitelijke uitvoeringsperiode is als uitgangspunt Q3/Q4 2028 gehanteerd. Op basis van huidige inzichten houdt Aanbesteder rekening met een uitvoeringsperiode van ca. 5 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Diálogo competitivo
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45240000 Trabajos de construcción para proyectos hidráulicos
Clasificación adicional (cpv): 45112500 Trabajos de movimiento de tierras, 45247230 Trabajos de construcción de escolleras, 71322000 Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones: