597914-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten – Realizacja zadań inwestycyjnych – Barlinek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja zadań inwestycyjnych – Barlinek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych na terenie Barlinka w podziale na 2 części, a części te obejmują: Część 1 Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych. Część 2 Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung461494-2026
Interne Kennung01/FENX.02/SECR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia dla Części 1 - Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj”: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 1, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelPrzebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia dla Części 2 - Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj”: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 2, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 1, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2