597954-2026 - Ergebnis
Niederlande – Heckenschnitt – Knippen hagen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKnippen hagen
BeschreibungHet resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat Raamovereenkomsten worden gesloten met maximaal drie Inschrijvers voor de uitvoering van de dienst aan Opdrachtgever. De opdracht moet probleemloos uitgevoerd worden en Raamcontractant stelt zich als een proactieve, actieve partner van Opdrachtgever op. De omvang van deze opdracht betreft Knippen hagen in de contractgebieden van de gemeenten Tilburg GOC Bios, GOC West en GOC Noord met bijbehorende kerndorpen Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel. Daarnaast betreft het de contractgebieden gemeente Hilvarenbeek en gemeente Goirle. De jaarlijkse omvang van het geheel van werkzaamheden wordt geschat op € 250.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde, op basis van de maximale contractduur van 5 jaar, bedraagt circa € 1.250.000, - exclusief btw en exclusief indexering.
Interne KennungDG26-211
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungzie bestek zie bestek
Interne Kennung1
597954-2026 - Resultados
Países Bajos – Poda de setos – Knippen hagen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloKnippen hagen
Identificador internoDG26-211
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimiento.
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 77342000 Poda de setos
5. Lote
LoteLOT-0000
Descripciónzie bestek zie bestek
Identificador interno1
597954-2026 - Resultaat
Nederland – Snoeien van heggen – Knippen hagen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Knippen hagen
Interne identificatiecode: DG26-211
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: .
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77342000 Snoeien van heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie bestek zie bestek
Interne identificatiecode: 1