2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja i opremanje školske sportske dvorane s pratećim prostorijama PŠ Belaj
Beschreibung: Izgradnja i opremanje školske sportske dvorane s pratećim prostorijama PŠ Belaj
Interne Kennung: 48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je Izvođenje radova na izgradnji školske sportske dvorane PŠ Belaj, te opremanje iste sve sukladno uvjetima navedenima u Dokumentaciji o nabavi, Troškovniku, glavnom projektu koji čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Predmet nabave izvodi se u skladu s glavnim projektom izgradnja školske sportske dvorane s pratećim prostorijama, zajedničke oznake projekta C0110/2024, glavni projektant Andreja Dvorabić, mag.ing.aedif., ovl. G5477
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen