2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: nr sprawy 81/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1 - Dostawa kontenerów mieszkalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Kontenery mieszkalne - 20 kpl. 2. Kontenery mieszkalne dyżurka salonka - 23 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Kontenery mieszkalne - 38 kpl. 2. Kontener mieszkalne/łącznik korytarzowy - 12 kpl. 3. Kontener sanitarny z kabinami prysznicowymi - 1 kpl. 4. Kontener sanitarny damski - 1 kpl. 5. Kontener sanitarny męski - 2 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Kontenery mieszkalne - 14 kpl. 2. Kontener mieszkalne/łącznik korytarzowy - 4 kpl. 3. Kontener sanitarny - 2 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Kontenery mieszkalne - 60 kpl. 2. Kontener sanitarny - 2 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Kontenery mieszkalne: ilość podstawowa - 171 kpl., ilość w opcji - 160 kpl. 2. Kontener sanitarny: ilość podstawowa - 0 kpl., ilość w opcji - 10 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 5 (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e – mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. 1. Kontenery mieszkalne: ilość podstawowa - 171 kpl., ilość w opcji - 160 kpl. 2. Kontener sanitarny: ilość podstawowa - 0 kpl., ilość w opcji - 10 kpl.
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE NR 6 - Dostawa Kontenerów sanitarnych z instalacją wodno-kanalizacyjną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów sanitarnych z instalacją wodno-kanalizacyjną, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ w ilości - 2 szt
Interne Kennung: ZADANIE NR 6
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44200000 Structural products
Additional classification (cpv): 44211100 Modular and portable buildings
Place of performance
Town: Wałcz
Postcode: 78-600
Country subdivision (NUTS): Szczecinecko-pyrzycki (PL427)