597994-2026 - Wettbewerb
Polen – Aussaat von Baumsamen – Dostawa i nasadzenia zieleni wysokiej - drzew na terenie miasta Gdańska w 2026 r. wraz z pielęgnacją przez okres 3 lat - 2 zakresy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i nasadzenia zieleni wysokiej - drzew na terenie miasta Gdańska w 2026 r. wraz z pielęgnacją przez okres 3 lat - 2 zakresy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie nasadzeń 832 szt. drzew na terenie Gminy Miasta Gdańska. Planowane nasadzenia zostały zaprojektowane w różnych częściach miasta Gdańska w pasach drogowych dróg publicznych oraz na terenach zieleni miejskiej (parki, zieleńce, cmentarze komunalne). Zamówienie podzielono na 2 części (zakresy): Zakres 1 - Pasy drogowe – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe obejmuje w szczególności: A) Dostawę 483 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem i montażem osłon zimowych od razu po posadzeniu B) Pielęgnację wiosenną - wegetacyjną – obejmującą okres od 1 kwietnia do 31 października każdego roku obowiązywania umowy C) Pielęgnację zimową - obejmującą okres od 1 listopada do 31 marca każdego roku obowiązywania umowy Zakres 2 - Parki i zieleńce, cmentarze komunalne obejmuje w szczególności: A) Dostawę 349 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem B) Pielęgnację wiosenną – wegetacyjną – obejmującą okres od 1 kwietnia do 31 października każdego roku obowiązywania umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensat. 138 ust. 4 Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakres 1 - Pasy drogowe - drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe
BeschreibungDostawa 483 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem i montażem osłon zimowych od razu po posadzeniu wraz z pielęgnacją
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZakres 2 - Parki i zieleńce, cmentarze komunalne
BeschreibungDostawa 349 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem wraz z pielęgnacją