598013-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken – Lot 1: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED), Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii Lot 2- MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lot 1: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED), Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii Lot 2- MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII
Beschreibung: Lot 1: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED), Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii Lot 2- MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile.
Interne Kennung: 4288047/2025/ MED4SCHOOL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED) ,Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii
Beschreibung: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED) ,Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII
Beschreibung: MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII
Interne Kennung: 2