2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en verwerking oud papier en karton (OPK)
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de volgende diensten en evt. bijbehorende leveringen: het inzamelen en het verwerken (inclusief de vermarkting) van het (Oud) Papier en Karton (OPK) en daarmee samenhangende dienstverlening, circa 2.088 ton OPK op jaarbasis. In het programma van eisen (bijlage 03) staan de diverse te leveren diensten of producten vermeld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Inzameling en verwerking oud papier en karton (OPK).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal één jaar.
598026-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios relacionados con desperdicios y residuos – Inzameling en verwerking oud papier en karton (OPK)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloPerceel 1
Identificador interno1
Opciones