See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, leków do programów lekowych i chemioterapii dla USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 318401-2026
Interne Kennung: ZP-261-29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - Program lekowy - B.22
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - Program lekowy - B.22
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Program lekowy - B.150
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - Program lekowy - B.150
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - Program lekowy - B.151
Interne Kennung: PAKIET NR 3 - Program lekowy - B.151
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - Program lekowy - B.155
Interne Kennung: PAKIET NR 4 - Program lekowy - B.155
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - LEK
Interne Kennung: PAKIET NR 5 - LEK
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Program lekowy - LECZENIE CHOROBY FABRY’EGO (B.104)
Interne Kennung: PAKIET NR 6 - Program lekowy - LECZENIE CHOROBY FABRY’EGO (B.104)
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - lek
Interne Kennung: PAKIET NR 7 - lek
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - chemioterapia
Interne Kennung: PAKIET NR 8 - chemioterapia
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - chemioterapia
Interne Kennung: PAKIET NR 9 - chemioterapia
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 - Program lekowy - leczenie zaburzeń motorycznych w przebiegu zaawansowanej choroby Parkinsona (B.90)
Interne Kennung: PAKIET NR 10 - Program lekowy - leczenie zaburzeń motorycznych w przebiegu zaawansowanej choroby Parkinsona (B.90)
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - Program lekowy - leczenie pierwotnych niedoborów odporności (zał. B.17, B.62)
Interne Kennung: PAKIET NR 11 - Program lekowy - leczenie pierwotnych niedoborów odporności (zał. B.17, B.62)
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - Program lekowy - B.99
Interne Kennung: PAKIET NR 12 - Program lekowy - B.99
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 - Program lekowy - B.97, B.98, B.127
Interne Kennung: PAKIET NR 13 - Program lekowy - B.97, B.98, B.127
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 - Program lekowy - B.97, B.98
Interne Kennung: PAKIET NR 14 - Program lekowy - B.97, B.98
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 - Program lekowy - leczenie stwardnienia rozsianego (B.29)
Interne Kennung: PAKIET NR 15 - Program lekowy - leczenie stwardnienia rozsianego (B.29)
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16 - Program lekowy - B.54, B.145
Interne Kennung: PAKIET NR 16 - Program lekowy - B.54, B.145
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 17 - leki
Interne Kennung: PAKIET NR 17 - leki
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18 - chemioterapia
Interne Kennung: PAKIET NR 18 - chemioterapia
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 19 - Program lekowy B.166
Interne Kennung: PAKIET NR 19 - Program lekowy B.166