2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering Gemeente Oss
Beschreibung: Wagenparkverzekering Gemeente Oss Het contract gaat in op 31-12-2025 en eindigt op 01-01-2028. Na deze periode is er tweemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Uiterlijk 4 maanden voor de contractvervaldatum dient verzekeraar uitsluitsel te geven over de mogelijkheid tot verlenging. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Wagenparkverzekering Gemeente Oss
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract gaat in op 31-12-2025 en eindigt op 01-01-2028. Na deze periode is er tweemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Uiterlijk 4 maanden voor de contractvervaldatum dient verzekeraar uitsluitsel te geven over de mogelijkheid tot verlenging. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.