See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i odkup energii elektrycznej dla Gminy Chełm Śląski w latach 2026 – 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz odkup energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi określonymi w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz. U z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 203 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (tekst jedn. Dz. U z 2025 r. poz. 919) dla punktów poboru wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi Załącznik nr 9 do SWZ. 3. Prognozowane zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. wynosi: : 2 248 040 kWh w tym: 1) Dla Taryf Cxx – 1 418 040 kWh (w tym: w 2026 r. 709 020 kWh, w 2027 r. 709 020 kWh) 2) Dla Taryfy Bxx - 830 000 kWh (w tym: w 2026 r. 415 000 kWh, w 2027 r. 415 000 kWh)
Interne Kennung: 271.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Menge: 2 248 040
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia do 10% ilości dostarczanej energii elektrycznej. Skorzystanie z prawa opcji realizowane jest poprzez złożenie stosownego oświadczenia Zamawiającego w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający korzystając z prawa opcji złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z powyższego prawa w określonym przez niego zakresie oraz przedstawi Wykonawcy aktualizację Załącznika nr 1 do SWZ.