598049-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Zakup, dystrybucja i wymiana 32 przełączników agregujących i 192 przełączników dostępowych w Oddziałach Regionalnych ARiMR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dystrybucja i wymiana 32 przełączników agregujących i 192 przełączników dostępowych w Oddziałach Regionalnych ARiMR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dystrybucja i wymiana 32 przełączników agregujących i 192 przełączników dostępowych w Oddziałach Regionalnych ARiMR
Interne KennungDZP.2610.32.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001