See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kościanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kościanie. Zamówienie obejmuje dostawę asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: ZP.260.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Pediatryczny
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 1
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Ostrza do strzygarek
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 2
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Materiały do sterylizacji
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 3
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Szczotki do manualnego mycia narzędzi na rączce
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 4
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Szczotki do mycia kanałów roboczych
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 5
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Szczotki do czyszczenia mosiężne z suwakiem
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 6
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Elektrody do badań dla dorosłych
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 7
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Elektrody do badań dla dzieci i noworodków
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 8
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Elektrody do defibrylatorów
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 9
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: POGOTOWIE I
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 10
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: POGOTOWIE II
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 11
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12: Łyżki do wideolaryngoskop
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 12
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13: Łyżki do laryngoskopu - J/U
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 13
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14: Ostrza chirurgiczne i skalpele na rączce
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 14
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15: Obłożenia operacyjne - chirurgia + ginekologia
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 15
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16: Folie operacyjne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 16
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17: Koce samorozgrzewające
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 17
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18: Podkłady chłonne , ubrania, poszwy,spodenki, koszele, okryc.termicz.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 18
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19: Obłożenia operacyjne - ortopedyczne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 19
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20: Podkłady i maty chłonne , czapki,maski,ubrania
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 20
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21: Trokary i kaniule do laparoskopu, trok.optycz.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 21
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22: Klipsy do laparoskopu
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 22
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23: Resuscytatory j/u
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 23
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24: Zestaw do tracheostomii przezskórnej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 24
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25: Osprzęt do diatermii
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 25
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26: Osprzęt do odsysania
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 26
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27: Wkłady workowe do ssaków
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 27
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28: Igły do iniekcji, motylki
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 28
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29: Strzykawki specjalne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 29
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30: Igły specjalistyczne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 30
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31: Aparaty do przetaczania krwi
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 31
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32: Drenaż ran
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 32
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33: Zamknięty system do drenażu grawitacyjnego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 33
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34: Sprzęt specjalistyczny anestezjol.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 34
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35: Żywienie specjalistyczne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 35
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36: Maski krtaniowe
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 36
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37: Opaski piankowe do mocowania
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 37
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38: Maski NIV
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 38
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39: Maski i rurki - anestezjologia
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 39
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40: Cewniki do odsysania
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 40
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41: Cewniki Pezzera
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 41
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42: Dreny T-kher
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 42
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43: Zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 43
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44: Dreny,cewniki,worki do pęcherza
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 44
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45: Godzinowa zbiórka moczu
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 45
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46: Zestaw do szycia j/u - sterylny
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 46
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47: Narzędzia jednorazowe
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 47
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48: Higiena jamy ustnej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 48
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49: Zest.do wkłucia i znieczulenia - anestezjol.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 49
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50: Artykuły różne - I
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 50
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51: Papiery do USG, KTG, EKG, żele
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 51
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52: Pojemniki plastikowe
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 52
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53: Wymazy, wzierniki
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 53
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54: Prześcieradła, podkłady j/u
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 54
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55: Filtry
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 55
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56: Linia naczyniowa I
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 56
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57: Noworodki I
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 57
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58: Noworodki II
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 58
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59: Noworodki III
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 59
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60: Noworodki IV
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 60
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61: Noworodki V
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 61
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62: Noworodki VI
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63: Noworodki VII
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 63
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64: Noworodki VIII
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 64
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65: Noworodki IX
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 65
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66: Noworodki X
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 66
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67: Noworodki XI
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 67
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68: Noworodki XII
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 68
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69: Chusteczki na rolce+gaziki do dezynfekcji
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 69
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70: Preparaty do higieny
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 70
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71: Leczenie podciśnieniowe ran
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 71
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72: Materiały do stomii I
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 72
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73: Materiały do stomii II
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 73
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74: Materiały do stomii III
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 74
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75: Drenaż klatki piersiowej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 75
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76: Preparaty różne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 76
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77: Zestawy laparoskopowe
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 77
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 78: Dreny j/u do laparoskopu
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 78
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 79: Znacznik tkankowy
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 79
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/79
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 80: Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 80
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81: Kołnierze ortop. j/u
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 81
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/81
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82: Artykuły z pulpy celuloz.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 82
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/82
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 83: Maski i kombinezony ochr.
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 83
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/83
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 84: Linia naczyniowa II
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 84
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/84
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 85: Linia naczyniowa III
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 85
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/85
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 86: Laparoskopowe usunięcie macicy
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 86
Interne Kennung: ZP.260.24.2026/86