2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve verzekering (gemeentepolis) voor minima
Beschreibung: Gemeente Hengelo heeft, op grond van artikel 35 lid 1 en lid 3 Participatiewet, een uitsluitend recht gevestigd ten gunste van Menzis N.V. voor het aanbieden van de collectieve zorgverzekering (Gemeentepolis) voor minima. Op basis van dit uitsluitend recht wordt de concessie voor de Gemeentepolis aan Menzis gegund voor een periode van vijf jaar, tot uiterlijk 31 december 2031. Op grond van artikel 2a.14 Aanbestedingswet 2012 geldt voor deze concessieopdracht een vrijstelling van de aanbestedingsplicht, aangezien de opdracht wordt gegund aan een partij met een uitsluitend recht. Er is derhalve geen wettelijke aankondigingsplicht van toepassing. Deze aankondiging wordt niettemin vrijwillig gepubliceerd als transparantiemaatregel. Belanghebbenden die het niet eens zijn met deze voorgenomen gunning kunnen dit binnen twintig kalenderdagen na publicatiedatum aan de rechter voorleggen. De geraamde waarde van de concessie bedraagt € 19.195.470,43 voor de volledige looptijd van vijf jaar. Deze waarde is berekend door BS&F op basis van de premie, het aantal deelnemers en de looptijd van de overeenkomst. De opdracht betreft het aanbieden van een collectieve zorgverzekering (Gemeentepolis) aan inwoners van de gemeente Hengelo met een laag inkomen, weinig vermogen en hoge zorgkosten, in het kader van bijzondere bijstand op grond van artikel 35 Participatiewet.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
598063-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1