2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start-poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Cz-wie”, „Ergonomia, zdrowie, efektywność” - 3 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli na potrzeby projektów „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie” i „Ergonomia, zdrowie, efektywność” – 3 części. 1. Zakres zamówienia: Część 1: Zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie” Część 2: Zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Częstochowscy zawodowcy” Część 3: Zakup i dostawa 224 foteli ergonomicznych w tym 205 na potrzeby projektu „Ergonomia, zdrowie, efektywność”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.55.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli szkolnych i biurowych na potrzeby projektu „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie”.
Interne Kennung: IZ.271.55.2026 CZĘŚĆ: 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Częstochowscy zawodowcy”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli szkolnych i biurowych na potrzeby projektu „Częstochowscy zawodowcy”.
Interne Kennung: IZ.271.55.2026 CZĘŚĆ: 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Zakup i dostawa 224 foteli ergonomicznych w tym 205 na potrzeby projektu „Ergonomia, zdrowie, efektywność”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 224 foteli ergonomicznych w tym 205 na potrzeby projektu „Ergonomia, zdrowie, efektywność”.
Interne Kennung: IZ.271.55.2026 CZĘŚĆ: 3