See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 35/26 – Dostawa soczewek, zestawów i akcesoriów wraz z użyczeniem aparatów do operacji ocznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101: 1) soczewek, płynów wiskoelastycznych, zestawów do operacji zaćmy i witrektomii tylnej wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej, aparatu do witrektomii tylnej i fakoemulsyfikacji oraz biometru optycznego – Część 1; 2) akcesoriów do operacji przeciwjaskrowych wraz z użyczeniem aparatu do operacji przeciwjaskrowych – Część 2; 3) soczewek wewnątrzgałkowych – Część 3; 4) akcesoriów dodatkowych do operacji witrektomii tylnej – Część 4; 5) akcesoriów dodatkowych do operacji witrektomii tylnej – Część 5; 6) akcesoriów dodatkowych do operacji witrektomii tylnej – Część 6; 7) akcesoriów dodatkowych do operacji witrektomii tylnej – Część 7; 8) akcesoriów dodatkowych do operacji okulistycznych – Część 8; 9) akcesoriów dodatkowych do operacji okulistycznych – Część 9; 10) akcesoriów dodatkowych do operacji okulistycznych – Część 10; wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1-2 – Załącznik Nr 5a do swz, dla Części 3-10 – Załącznik Nr 5b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany (za wyjątkiem użyczanych aparatów do operacji ocznych). 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 1 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1, do przekazania wraz z pierwszą dostawą soczewek, dziewięciu zestawów implantacyjnych wielorazowego użytku składających się z injektora oraz pęsety do implantacji soczewek wyszczególnionych w poz. 1 i dwóch kompletów do markowania oka przy wszczepie soczewek torycznych. 5. Dotyczy Części 1 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1, do przekazania i zdeponowania w siedzibie Zamawiającego w terminie do 7 tygodni od daty zawarcia umowy aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej, aparatu do witrektomii tylnej oraz biometru optycznego o parametrach i oprzyrządowaniu wyszczególnionym w tabeli poniżej oraz zapewnić sprawne funkcjonowanie urządzeń przez cały okres obowiązywania umowy. Wszelkie koszty eksploatacji urządzeń, w tym przeglądy, naprawy, konserwacja i serwisowanie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń, muszą być wliczone w cenę przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1. 6. Dotyczy Części 2 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 2, do przekazania i zdeponowania w siedzibie Zamawiającego w terminie do 4 tygodni od daty zawarcia umowy aparatu do operacji przeciwjaskrowych o parametrach i oprzyrządowaniu wyszczególnionym w tabeli poniżej oraz zapewnić sprawne funkcjonowanie urządzenia przez cały okres obowiązywania umowy. Wszelkie koszty eksploatacji urządzenia, w tym przeglądy, naprawy, konserwacja i serwisowanie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi urządzenia, muszą być wliczone w cenę przedmiotu zamówienia w zakresie Części 2.
Vorherige Bekanntmachung: 462796-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa soczewek, płynów wiskoelastycznych, zestawów do operacji zaćmy i witrektomii tylnej wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej, aparatu do witrektomii tylnej i fakoemulsyfikacji oraz biometru optycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101: 1) soczewek, płynów wiskoelastycznych, zestawów do operacji zaćmy i witrektomii tylnej wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej, aparatu do witrektomii tylnej i fakoemulsyfikacji oraz biometru optycznego – Część 1; wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1-2 – Załącznik Nr 5a do swz, dla Części 3-10 – Załącznik Nr 5b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany (za wyjątkiem użyczanych aparatów do operacji ocznych). 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 1 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1, do przekazania wraz z pierwszą dostawą soczewek, dziewięciu zestawów implantacyjnych wielorazowego użytku składających się z injektora oraz pęsety do implantacji soczewek wyszczególnionych w poz. 1 i dwóch kompletów do markowania oka przy wszczepie soczewek torycznych. 5. Dotyczy Części 1 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1, do przekazania i zdeponowania w siedzibie Zamawiającego w terminie do 7 tygodni od daty zawarcia umowy aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej, aparatu do witrektomii tylnej oraz biometru optycznego o parametrach i oprzyrządowaniu wyszczególnionym w tabeli poniżej oraz zapewnić sprawne funkcjonowanie urządzeń przez cały okres obowiązywania umowy. Wszelkie koszty eksploatacji urządzeń, w tym przeglądy, naprawy, konserwacja i serwisowanie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń, muszą być wliczone w cenę przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa akcesoriów do operacji przeciwjaskrowych wraz z użyczeniem aparatu do operacji przeciwjaskrowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101: 1) akcesoriów do operacji przeciwjaskrowych wraz z użyczeniem aparatu do operacji przeciwjaskrowych – Część 2; wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1-2 – Załącznik Nr 5a do swz, dla Części 3-10 – Załącznik Nr 5b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany (za wyjątkiem użyczanych aparatów do operacji ocznych). 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 2 – Na okres realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia w zakresie Części 2, do przekazania i zdeponowania w siedzibie Zamawiającego w terminie do 4 tygodni od daty zawarcia umowy aparatu do operacji przeciwjaskrowych o parametrach i oprzyrządowaniu wyszczególnionym w tabeli poniżej oraz zapewnić sprawne funkcjonowanie urządzenia przez cały okres obowiązywania umowy. Wszelkie koszty eksploatacji urządzenia, w tym przeglądy, naprawy, konserwacja i serwisowanie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi urządzenia, muszą być wliczone w cenę przedmiotu zamówienia w zakresie Części 2.
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung