598083-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Achizitie reactivi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie reactivi
Beschreibung: Achizitie de reactivi , conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medii de cultura gata turnate in placi
Beschreibung: conform caiet de darcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Microcomprimate antibiograma
Beschreibung: cf caiet sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Benzi pentru reactia oxidazei ( flacon cu 100 benzi)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Tulpini de referinta
Beschreibung: cf caiet de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Medii de cultura in flacoane
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Alti reactivi
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Coloranti
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: E-teste
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Sistem de determinare a CMI la colistin prin microdilutii, truse cu 40 teste
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Seruri de aglutinare pentru E.Coli si Salmonella din coproculturi
Los: LOT-0011
Titel: Seruri de aglutinare pentru Shigella si Yersinia din coproculturi
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pachet consumabile compatibile cu analizorul Vitek 2 Compact
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Teste rapide imunocromatografice
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Teste rapide patogeni intestinali
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Reactivi pentru analizorul MALDI-TOF
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Kit pentru detectie SARS-CoV2, Influenzae A&B, RSV prin real-time PCR
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Kit multiplex PCR pentru detectia Bordetella pertussis/parapertussis
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Kituri multiplex
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Kituri compatibile cu analizorul GeneXpert
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Kituri comnpatibile cu instrumentul Biofire Torch Array
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Kituri de extractie
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Reactivi pentru biochimie Indiko
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Antistreptolysin O
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Reactivi pentru analizorul Thrombolyser
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Hemoglobina glicozilata
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Teste Rapide Multidrog
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Reactivi pentru urini LabUReader Plus
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Teste pentru hemoragii oculte
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Reactivi pentru hematologie SYSMEX XN550
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Reactivi pentru analizorul automat de urini Iricell
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Reactivi pentru analizorul de imunologie Lotus Virclia
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Kit reactivi gaze in sange Gem Premier 300
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Reactivi transfuzii 1
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Reactivi transfuzii 2
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Reactivi pentru analizorul automat de antibiograme Sensititre
Interne Kennung: 35