2. Verfahren
Verfahren
Titel: leveren van voeding: diverse voeding & diepvries
Beschreibung: De opdracht gaat over minimaal wekelijkse aanlevering en, indien mogelijk twee of meerdere malen per week per vestiging, van diverse voeding en diepvriesvoeding met mogelijke snelle naleveringen in geval van stockbreuken en dit in alle locaties van MKL. Deze opdracht betreft de levering van volgende productgroepen aan de voorzieningen van MKL vzw: kaas, zuivel, algemene voeding, diepvries, snoepgoed voor automaten. De inschrijvende partij dient alle bovenstaande productgroepen te kunnen aanleveren. Enkele productgroepen zullen slechts in beperkte mate worden afgenomen. Voor deze productgroepen heeft MKL vzw immers specifieke raamovereenkomsten afgesloten. Deze raamovereenkomst zal voor deze producten als een back-up oplossing fungeren. De looptijd van deze raamovereenkomst is vastgesteld op een periode van vier jaar en kan 2 keer stilzwijgend met een jaar verlengd worden. De opdracht gaat in op 1 januari 2027.Jaarlijks spendeert MKL vzw ongeveer €700.000 exclusief BTW aan deze producten. Het doel van deze opdracht is een partner te vinden, voor de bovenvermelde productcategorieën, waarbij we kunnen bestellen tegen een goede prijs/kwaliteit verhouding (zonder dat we exclusiviteit garanderen), met daarbij continue ondersteuning op het gebied van keuzes ter optimalisatie van de te gebruiken producten. Leveringsplaatsen: De producten dienen dagelijks (5 op 7) geleverd te kunnen worden op ongeveer 4 locaties in de provincie Antwerpen. De verschillende locaties van MKl zijn: Revalidatieziekenhuis RevArte (met 194 bedden) Drie Eikenstraat 659 B-2650 Edegem www.revarte.be +32 3 210 60 60 Zorgcampus Hof ter Schelde (met 155 woongelegenheden in zorgcampus Hof Ter Schelde , 20 woongelegenheden in Vergunde Zorgaanbieder De Stroming en 20 assistentiewoningen) August Vermeylenlaan 6 B-2050 Antwerpen www.hofterschelde.be +32 3 292 40 80 Woonzorgcentrum Hof ten Dorpe (met 105 woongelegenheden) Welkomstraat 61 B-2160 Wommelgem www.hoftendorpe.be +32 3 291 15 70 Woonzorgcentrum Hof Sint Jozef (met 70 woongelegenheden en 20 assistentiewoningen) Waarlooshofstraat 9 2020 Antwerpen www.hofsintjozef.be +32 3 248 40 20
Interne Kennung: PPP10Z-146/6157/2026-146
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-146_1