2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reconstructie Kunstgras Sportvelden en Recreatievelden 2026
Beschreibung: De opdracht reconstructie kunstgras sportvelden Haarlemmermeer 2026 bestaat in hoofdzaak uit: a. het tijdelijk opnemen van hekwerken; b. het opnemen van terreininventaris; c. het opnemen van verhardingen; d. het opnemen van kunstgrasmatten; e. het verrichten van grondwerken; f. het aanbrengen en herstraten van verhardingen; h. het aanbrengen van kunstgrasvelden; i. het aanbrengen van antiwortelscherm j. het aanbrengen van terreininventaris. 3 voetbalvelden en 4 recreatievelden
Interne Kennung: 2025-525
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Reconstructie Kunstgras Sportvelden en Recreatievelden 2026: gelijk aan de hoofdopdracht gelijk aan de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1