See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: C-130 Maintenance training courses
Beschreibung: Aanbesteding voor de behoefte aan C-130 Maintenance training courses voor een periode van vier jaar. Marshall heeft de vergaande upgrade van de cockpit van de Nederlandse C-130 ontwikkeld en uitgevoerd. Gezien de specifieke kennis en ervaring met de speciaal ontwikkelde opleidingen voor de RNLAF die zijn toegespitst op de NL C-130 cockpit, en Marshall daar als enige de technische boekwerken voor heeft, is het noodzakelijk om deze opleidingen weer bij Marshall af te nemen. Marshall heeft voor de RNLAF de syllabus en het trainingsmateriaal ontwikkeld waar Marshall eigenaar van is.
Interne Kennung: 21309343
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is sole souce aanbesteed. Marshall heeft de vergaande upgrade van de cockpit van de Nederlandse C-130 ontwikkeld en uitgevoerd. Gezien de specifieke kennis en ervaring met de speciaal ontwikkelde opleidingen voor de RNLAF die zijn toegespitst op de NL C-130 cockpit, en Marshall daar als enige de technische boekwerken voor heeft, is het noodzakelijk om deze opleidingen weer bij Marshall af te nemen. Marshall heeft voor de RNLAF de syllabus en het trainingsmateriaal ontwikkeld waar Marshall eigenaar van is. Indien vooraf bekend zou zijn geweest dat de opdrachtwaarde wel boven de drempel zou komen, zou de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging conform art. 2.23 lid 1b ADV (technische redenen of uitsluitende rechten) zijn gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80650000 Schulung und Simulation für Luftfahrzeuge, Raketen und Raumfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000