2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a likvidace komunálního a separovaného odpadu pro ZČU (2025 - 2027)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb odpadového hospodářství pro zadavatele, spočívající zejm. v poskytnutí sběrných nádob na komunální a separovaný odpad na stanovená místa a zajištění pravidelného svozu a likvidace komunálního a separovaného odpadu z těchto sběrných nádob v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a plnění dalších souvisejících povinností.
Interne Kennung: SZ ZCU 033316/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatelem vyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 ZZVZ jsou uvedeny v čl. V. Závazného návrhu smlouvy, která je součastí ZD. Hodnota vyhrazených změn max 1 000 000 Kč.