598130-2025 - Wettbewerb
Polen – Tonerkassetten – Dostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego z podziałem na 3 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne KennungD/143/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego z podziałem na 3 części ( zadania ) 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne KennungD/143/2025 - Zadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungD/143/2025 - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
LosLOT-0003
Interne KennungD/143/2025 - Zadanie nr 3