See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering voor het volledig patrimonium Woonmaatschappij Dender-Zuid
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp de verzekering 'Materiële schade - Brand' voor het geheel van alle verhuurde wooneenheden van Woonmaatschappij Dender-Zuid, zowel alle gebouwen in eigendom als alle ingehuurde woningen binnen onze doorverhuuractiviteit. Plaats van de dienstverlening: 8 gemeenten (Aalst, Lede, Erpe-Mere, Haaltert, Denderleeuw, Wichelen, Ninove en Geraardsbergen) waar Woonmaatschappij Dender-Zuid gebouwen in beheer heeft. Woonmaatschappij Dender-Zuid kan zich na contractuele aanstelling laten bijstaan door een makelaar voor de controle op de correcte uitvoering van de diensten in de toekomst. Dit houdt ook in dat deze makelaar aangesteld door Woonmaatschappij Dender-Zuid instaat voor (niet-limitatief): - het opleggen van de eventuele borg; - opvolging eventuele prijsherzieningen en betalingen; - opvolging van de uitvoering van de opdracht en geplaatste bestellingen en het afhandelen van alle mogelijke problemen tijdens de uitvoering; - de keuringen, voorlopige en definitieve opleveringen; - de toepassing van maatregelen van ambtswege, wijzigingen aan het initieel contract en aanvullende diensten; - ingebrekestelling; - beëindiging van hun respectievelijke overeenkomst; - enzovoort.
Interne Kennung: PPP0P7-278/5110/2025128
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025128_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen