See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolmen pienen keskiluokan autot kategorian leasingrahoitteisen ajoneuvon hankinta pelastustoimen käyttöön
Beschreibung: Kolmen pienen keskiluokan autot kategorian leasingrahoitteisen ajoneuvon hankinta pelastustoimen käyttöön puitejärjestelyn sisäisellä kilpailutuksella
Interne Kennung: IUHVADno-2024-3116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-054299-LOT-0001