2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy rękawic diagnostycznych i chirurgicznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych i chirurgicznych jednorazowego użytku w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2.1-2.6 do SWZ: 1 Rękawice diagnostyczne nitrylowe - Kod CPV – 33141420-0 2 Rękawice chirurgiczne I - Kod CPV – 33141420-0 3 Rękawice chirurgiczne II - Kod CPV – 33141420-0 4 Rękawice ochronne przeznaczone do przygotowywania cytostatyków - Kod CPV – 33141420-0 5 Rękawice diagnostyczne latexowe - Kod CPV – 33141420-0 6 Rękawice diagnostyczne do procedur wysokiego ryzyka - Kod CPV – 33141420-0
Interne Kennung: 33/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rękawice diagnostyczne nitrylowe
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne nitrylowe w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zakresu dostaw asortymentu objętego zamówieniem podstawowym. b) Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w zakresie każdej części zamówienia w wysokości 30% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. c) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. d) Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy jednostronnego oświadczenia Zamawiającego i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. e) Dostawy realizowane w ramach prawa opcji będą odbywać się na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego. f) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji prawa opcji będzie ustalane na podstawie cen jednostkowych określonych w Formularzu cenowym oraz faktycznie zamówionych ilości asortymentu. g) Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. h) Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Rękawice chirurgiczne I
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne I w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Rękawice chirurgiczne II
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne II w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Rękawice ochronne przeznaczone do przygotowywania cytostatyków
Beschreibung: Rękawice ochronne przeznaczone do przygotowywania cytostatyków w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: Rękawice diagnostyczne latexowe
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne latexowe w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: Rękawice diagnostyczne do procedur wysokiego ryzyka
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne do procedur wysokiego ryzyka w ilości i asortymencie określonym w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: 33/2026/PN - CZĘŚĆ 6
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141420 Surgical gloves
Place of performance
Postal address: ul. Chodkiewicza 44
Town: Bydgoszcz
Postcode: 85- 667
Country subdivision (NUTS): Bydgosko-Toruński (PL613)