See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komutatoriai
Beschreibung: KVTC atlieka konkretaus pirkimo (Komutatoriai) (toliau – konkretus pirkimas) procedūras anksčiau sukurtos DPS pagrindu. DPS pirkimas Nr. (CVP-IS ID 1353438) „Tinklo įrangos viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą“ buvo paskelbtas Viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (toliau – CVP IS) ir Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje (https://viesiejipirkimai.lt).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1