59817-2026 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Beroun - Kařízek, na trati č. 171 v úseku Praha - Řevnice - Beroun a na trati č. 173 v úseku Praha - Rudná u Prahy - Ber
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Beroun - Kařízek, na trati č. 171 v úseku Praha - Řevnice - Beroun a na trati č. 173 v úseku Praha - Rudná u Prahy - Ber
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Beroun - Kařízek, na trati č. 171 v úseku Praha - Řevnice - Beroun a na trati č. 173 v úseku Praha - Rudná u Prahy - Beroun“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Beroun - Kařízek, v úseku Praha- Řevnice - Beroun a v úseku Praha - Rudná u Prahy - Beroun, po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 3. 9. 2021.
Vorherige Bekanntmachung21906-2021
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung56336/2021