See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluga ispisa, kopiranja, faksiranja i skeniranja
Beschreibung: Nabava usluga ispisa, kopiranja, faksiranja i skeniranja za potrebe HZZ-a - centralizirani sustav upravljanja ispisnim rješenjima sa svim ispisnim uređajima u upotrebi
Interne Kennung: VN 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212772 Entwicklung von Druck-Dienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naručitelj za potrebe obavljanja svoje djelatnosti nabavlja usluge ispisa, kopiranja i skeniranja za potrebe HZZ-a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen