2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewerken van de ruwe wielbanden van de metrostellen van de MIVB
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor prestaties die bestaan uit het bewerken van de ruwe wielbanden van de metrostellen van de MIVB. De geraamde waarde van deze opdracht voor zijn totale duur (6 jaar) bedraagt 700.000 EUR. De raamovereenkomst wordt afgesloten met maximum 2 ondernemingen. De inschrijver die bij de evaluatie van het gunningscriteria als tweede beste gerangschikt wordt, kan daarbij als back-up dienen.
Interne Kennung: 5735
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5735 - 1
Beschreibung: Bewerken van de ruwe wielbanden van de metrostellen van de MIVB
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen