2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kontroli bezpieczeństwa i kontroli dostępu realizowana przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kontroli bezpieczeństwa i kontroli dostępu realizowana przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001