598213-2026 - Ergebnis
Rumänien – Arbeitsplätze – Furnizare echipamente de informatica si comunicatii de tip TEMPEST nivel A/B/C
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente de informatica si comunicatii de tip TEMPEST nivel A/B/C
Beschreibung: Se organizează licitație restrânsă în conformitate cu OuG 114/2011, pentru atribuirea unui acord-cadru pentru achiziţia de echipamente de tip TEMPEST, durată 4 ani, achiziție structurată pe 12 loturi: Lot 1 - Laptop rigidizat TEMPEST A Lot 2 - Laptop rigidizat TEMPEST B Lot 3 - Laptop TEMPEST A Lot 4 - Laptop TEMPEST B Lot 5 - Laptop TEMPEST C Lot 6 - Stație de lucru TEMPEST A Lot 7 - Stație de lucru TEMPEST B Lot 8 - Stație de lucru TEMPEST C Lot 9 - Stație de lucru TEMPEST All-in-one nivel A Lot 10 - Stație de lucru TEMPEST All-in-one nivel B Lot 11 - Stație de lucru TEMPEST All-in-one nivel C Lot 12 - Telefon VoIP NR tip 1 TEMPEST C Informații referitoare la primirea solicitărilor de clarificări la Documentația de atribuire (ETAPA 1 și ETAPA 2) și transmiterea răspunsurilor la respectivele solicitări de clarificari: După publicarea anunțului de participare operatorii economici pot adresa solicitări de clarificări doar prin intermediul SEAP (www.e-licitatie.ro) . Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari de catre operatorii economici interesati de accesul la procedura de atribuire-cu 17 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturii în etapa 1 și cu 17 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertei în etapa 2. Răspunsurile la toate solicitarile de clarificări se publică ca atașament la anunțul de participare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturilor în SEAP în secțiunea corespunzătoare a procedurii de achiziție în etapa 1, și în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor în SEAP în etapa 2.
Interne Kennung: 4265965/2022/A
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptop ridigizat TEMPEST A
Beschreibung: Achizitia de laptopuri ridigizate TEMPEST nivel A, Canitati minime/maxime acord-cadru 350/1000 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 52 /127 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 203 /286 cpl
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Laptop ridigizat TEMPEST B
Beschreibung: Achizitia de laptopuri ridigizate TEMPEST B. Cantitati minime/maxime acord-cadru = 100/500 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 11 /44 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 78 /223 cpl
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Laptop TEMPEST A
Beschreibung: Achizitia de laptopuri TEMPEST A . Cantitati minime/maxime acord-cadru= 160/700 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 22 /59 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 124 /267 cpl
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Laptop TEMPEST B
Beschreibung: Achizitia de laptopuri TEMPEST B. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=450/800 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 18 /369 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 83 /429 cpl
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Laptop TEMPEST C
Beschreibung: Achizitia de laptopuri TEMPEST C. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=100/700 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 22 /27 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 141 /283 cpl
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Statie de lucru TEMPEST A
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST A. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=310/1215 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 32 /119 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 240 /389 cpl
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Statie de lucru TEMPEST B
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST B . Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=307/1210 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 43 /107 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 241 /332 cpl
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Statie de lucru TEMPEST C
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST C . Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=150/1000cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 24 /50 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 195 /364 cpl
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Statie de lucru TEMPEST All-in-one nivel A
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST All-in-one nivel A. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=200/1100 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 20 /69 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 227/373 cpl
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Statie de lucru TEMPEST All-in-one nivel B
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST All-in-one nivel B. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=121/903 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 14 /39 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 184 /304 cpl
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Statie de lucru TEMPEST All-in-one nivel C
Beschreibung: Achizitia de Statii de lucru TEMPEST All-in-one nivel C. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=60/900 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 8 /24 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 180 /343 cpl
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Telefon VOIP NR tip 1 TEMPEST C
Beschreibung: Achizitia de Telefoane VOIP NR tip 1 TEMPEST C. Cantitati minime/maxime pe acord-cadru=1.008/2.408 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mic contract subsecvent 174 /348 cpl Canitati minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent 460 /745 cpl
Interne Kennung: 12