598240-2025 - Ergebnis
Tschechien – Strahlendosimeter – Přenosný kapalinový scintilační spektrometr
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřenosný kapalinový scintilační spektrometr
BeschreibungZabezpečení potřebných podmínek pro úspěšnou realizaci výzkumu a vývoje v podmínkách Univerzity obrany. Pořízením zařízení budou rozšířeny možnosti analýz vzorků kontaminovaných alfa a beta radionuklidy, jejichž analýza jinými typy detektorů je značně složitá.
Interne KennungZD99/2025-KA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341200 Strahlendosimeter
5. Los
LosLOT-0001