2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soest 2027-2030
Beschreibung: De opdracht omvat de volgende werkzaamheden /onderdelen: • Het jaarlijks reinigen van alle mechanische rioolobjecten. • Het jaarlijks onderhouden (onder andere volgens BRL K14020) van alle mechanische rioolobjecten. • Het oplossen van alle voorkomende storingen aan alle mechanische rioolobjecten. • Het uitvoeren van kleine reparaties voortkomend uit het onderhoud of storingen. • Het beheren van de hoofdpost. • Het reinigen van persleidingen. • Het leveren van onderdelen ter ondersteuning van het onderhoud of het oplossen van storingen. Preventief en correctief onderhoud van ca. 500 rioolobjecten.
Interne Kennung: 1164837
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soes
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 opties tot verlenging en voorbehoud tot wijzigen van de opdracht , ongeacht de geldelijke waarde ervan, bij wetswijzigingen, volumefluctuaties en verlenging vanwege onbedoelde vertraging.
598249-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1164837
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 50500000 Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1164837
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
Clasificación adicional (cpv): 50500000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas, válvulas, grifos, contenedores metálicos y maquinaria
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: