See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych: preparaty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych: preparaty do żywienia pozajelitowego
Vorherige Bekanntmachung: 325025-2026
Interne Kennung: PIMMSWiA-2375/23/04/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WORKI RTU DO PODAŻY CENTRALNEJ [1]
Beschreibung: Wymagania jakościowe produktów leczniczych są określone w ustawie z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne ( t.j. Dz. U, z 2016 r. poz. 2142 z późn. zm.) która w art. 1 ust 1 pkt 1 stanowi, że określa ona m.in. zasady i tryb dopuszczania do obrotu produktów leczniczych, z uwzględnieniem w szczególności wymagań dotyczących jakości, skuteczności i bezpieczeństwa ich stosowania". Ponadto, rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (Dz. U. 2015 poz. 1979) określa szczegółowo wymagania w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości produktu leczniczego. W przedmiotowym postępowaniu standard jakościowy produktów leczniczych został zdefiniowany przez Zamawiającego poprzez podanie w opisie przedmiotu zamówienia który zawiera m.in.: skład, posta i drogę podania oraz jednostkę miary
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WORKI RTU DO PODAŻY CENTRALNEJ [3]
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WORKI RTU DO PODAŻY OBWODOWEJ [4]
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WORKI RTU DO PODAŻY OBWODOWEJ [5]
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WORKI RTU DO PODAŻY OBWODOWEJ [6]
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - AMINOKWASY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO [7]
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - AMINOKWASY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO [8]
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - TŁUSZCZE DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (9)
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - PIERWIATSKI ŚLADOWE I WITAMINY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (10)
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WITAMINY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (11)
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - GLUKONIAN WAPNIA DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (12) import docelowy
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - CHLOREK POTASU DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (13)
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - SIARCZAN MAGNEZU DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (14)
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - WITAMINA B1 DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (15) -import docelowy
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktu leczniczego - GLUKOZA DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO (16)
Interne Kennung: Część nr 16