See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1. Dostawa spektrometru przenośnego zad. 2 Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Vorherige Bekanntmachung: 375540-2026
Interne Kennung: DZP.UR.261.205.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru przenośnego
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru przenośnego Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: Zadanie nr 2