2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu wraz z odbiorem i transportem odpadu o kodzie 10 01 21 z oczyszczalni ścieków bloku nr 7 oraz podczyszczalni IMOS bloków 4-6 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi zagospodarowania odpadu o kodzie 10 01 21 – osady z zakładowych oczyszczalni ścieków inne niż wymienione w 10 01 20*. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELT/02004/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi zagospodarowania odpadu o kodzie 10 01 21 – osady z zakładowych oczyszczalni ścieków inne niż wymienione w 10 01 20*. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Menge: 1 Stück